sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
-
Toplam 184 ürün görüntüleniyor.

Lateks Balonlar

Lateks, kauçuk ağacından üretilen ve birçok maddenin karışımı ile esnek hale getirilir. Akışkan ve beyaz renkte bir maddedir. Hava ile karşılaştığında beyaz rengi sarıya dönüşür. Doğal lastik olan kauçuk, birçok alanda kullanıldığı gibi balon imalatında da kullanılmaktadır.

Lateks hammaddesiyle birçok boyutta ve renkte üretilen balonlara lateks balon adı verilmektedir. Pek çok alanda kullanıma uygun olan balonlar, çocukların çok sevdiği oyuncaklar veya eğlence araçları arasında kendine yer buluyor. Kullanım alanları çok geniş olan lateks balonlar, yediden yetmişe herkese sevimli ve eğlenceli gelmesi ve ilgi çekici özelliği ile organizasyonların ve kutlamaların vazgeçilmezidir. Her bütçeye uygun olması balon kullanımını artırmıştır.

Lateks Balon Çeşitleri

Bir kutlama düşünün. Kız kardeşinizin veya annenizin doğum günü partisinde alınacak malzemelerin listesini yapıyorsunuz. Kırmızı kalp şeklinde balon veya göz alıcı gri renkte metalik balon kullanarak etrafı süslüyorsunuz. Değer verdiğiniz insanlar bu süslemenizi görüp ne kadar mutlu olurlar? Evet mutlu etmek bu kadar kolay. Bir nefes alın ve en değer verdiğiniz kişileri mutlu edin! Peki… “Hangi çeşit lateks balonlar var?” sorularınızı duyar gibiyim. Endişelenmeyin Kikajoy yanınızda. Aşağıdaki listede lateks balon çeşitlerini görebilir ve linke tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Lateks Balon Fiyatları

Her bütçeye uygun ve en kaliteli balonlar Kikajoy’da. Biz geniş ürün yelpazemiz ile sizin kutlamalarınızı unutulmaz anılara dönüştürmeyi amaçlıyoruz. Parti ve kutlamalar denilince ilk akla gelen kikajoy.com her zaman sizlerle. Evet en uygun lateks balon fiyatları için tabii ki kikajoy’da. İyi partiler...

World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.