Sıralama seçin
-
Toplam 77 ürün görüntüleniyor.

Büküm Saplı Kağıt Poşet Modelleri İle Hediyelerinizi Sunun

Özel günlerde alınan hediyelerin özenle sunulması önemlidir. Büküm saplı kağıt poşet modellerimize göz atarak, siz de hediyelerinizi daha özel bir şekilde sunabilirsiniz. Aynı zamanda satış yaptığınız bir mağazanız varsa, müşterilerinizi ürünlerinizi özenle üretilmiş büklüm saplı kağıt poşet seçenekleri ile verebilirsiniz.

Büküm Saplı Kağıt Poşet Boyutları

Ürün satışı yaptığınız mağazada ürünleri poşet yerine özel üretim büküm saplı kağıt poşet modelleri ile müşterilerinize ulaştırabilmeniz açısından farklı boyutlarda karton poşet modellerimiz bulunmaktadır. Ufak ürünler için tercih edebileceğiniz tasarımların yanı sıra çok daha büyük olan ürünler için de tercih edebileceğiniz tasarımlar bulunmaktadır.

25’li paketler halinde sizlere sunmakta olduğumuz büküm saplı kağıt poşet detayları özel olarak hazırlanmıştır. En doğru şekilde sattığınız ürünleri müşterilerinize ulaştırmanız adına doğa dostu olarak üretilmişlerdir. Yalnızca satış yapılan mağazalar değil aynı zamanda sevdiklerine hediye dağıtacak olan bireysel müşteriler için de son derece doğru bir seçim olacaktır.

Büküm sap detayı ile birlikte hareketlendirilen büküm saplı kağıt poşet modelleri, farklılık gösteren boyutları ile birlikte ihtiyacınıza cevap verebilecek şekilde üretilmişlerdir. Partilerinize gelen misafirleriniz için de özel olarak tercih edebilir ve onlara dağıtacağınız hediyeleri çok daha şık bir görünüm ile sunabilirsiniz.

Büküm Saplı Poşet Renkleri

Hediye sunarken ya da müşterilere ürünlerini daha özel olarak ulaştırmak adına tercih edilen büküm saplı poşet renkleri oldukça büyük bir çeşitlilik bulundurmaktadır. Beyaz, gold, gümüş ya da mavi gibi aradığınız tüm renkleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mat renkler arasından seçimler yapabilir ya da parlak detayları tercih edebilirsiniz. Tek renkli olan büküm saplı kağıt poşet tasarımlarının yanı sıra puantiyeli modellere de göz atabilirsiniz. Kraft tasarımları inceleyebilirsiniz. Kategorimiz içerisinde zengin renk ve boyut çeşitliliği bulunmaktadır.

Aradığınız tüm büküm saplı kağıt poşet modellerini uygun fiyat garantisi ve malzeme kalitesi ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Bordo, fuşya ve mor gibi farklı renk seçenekleri arasından beğendiğiniz büküm saplı kağıt poşet renklerini inceleyebilirsiniz. Kategorimizde sürekli olarak ürünler yenilendiği için yeni renk ve boyutlardan haberdar olabilmek açısından sitemizi ziyaret edebilirsiniz. En özel günlerinizi en güzel şekilde renklendirebilmeniz ve ilgi çekici hale getirebilmeniz için ürünlerimize göz atabilirsiniz.

World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.