Sıralama seçin
-
Bakır Krom Balon 5" Pakette 100 Ad.
320,00 TL

-

+

Toplam 643 ürün görüntüleniyor.

Balonlar Ve Aksesuarları İle Dekorasyonu Canlandırın

Parti ve organizasyonların eğlenceli ve ilgi çekici bir dekorasyona ev sahipliği yapabilmesi için balonlar kullanılmaktadır. Balonlar ile birlikte organizasyonda yaratmak istediğiniz havayı davetlilere yansıtabilirsiniz. Organizasyon fikrinizi oluşturduktan sonra ihtiyacınız olan balon çeşitlerine sitemiz üzerinden göz atabilirsiniz.

Folyo Balonlar

Organizasyonların en çok tercih edilen parti ürünleri arasında folyo balonlar gelmektedir. Harf balonlar doğum günü, bekarlığa veda partileri ve dış çekimler için en çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Rakam balonlar doğum günlerinin vazgeçilmez seçenekleri arasında bulunuyor. Gümüş, gold, kırmızı ve diğer renk seçenekleri ile birlikte folyo balonlara kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Kalp, yıldız ve diğer şekillerde folyo balonlar sitemizde bulunmaktadır. Çocuklar için hazırlanan doğum günlerinde özel karakterler, çizgi film karakterleri ve çeşitli figürler kullanılmaktadır. Farklı çeşit ve renklerde balonlara göz atarak partinizde ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.

Set folyo balonlar ile birlikte vermek istediğiniz mesajı yansıtabilirsiniz. Çeşitli boyutlarda ve değişik mesajlar içeren balonlardan tercih ederek organizasyonda farklı bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Lateks Balonlar

Partilerde tercih edilen lateks balonlar hem renk hem de tasarım olarak farklılıklar bulunduruyor. Mat, parlak ve metalik seçenekler içerisinden dekorasyon için en uygun olan ürünleri bulabilirsiniz. Doğum günleri ve bekarlığa veda partileri için özel olarak hazırlanmış baskılı balon çeşitleri bulunuyor.

Figür ve karakter bulunduran lateks balonlar ise doğum günlerinde daha fazla tercih ediliyor. Işıklı bir parti hazırlamak isteyen kişilere özel olarak led ışıklı balonlar özenle tasarlandı. Tüm bu ürünlerin yanı sıra lisanslı balon çeşitleri de kategorimiz içerisinde yer almaktadır.

Köpük Baloncuklar

Çocukların oynamaktan zevk aldığı köpük baloncuklar, doğum günlerinde ve çocuklar için hazırlanan partilerde çok fazla tercih ediliyor. Davete gelen çocuklara küçük bir hediye sunmak isteyen kişiler bu tarz balonlar arasından seçimler yapıyorlar. Farklı desenlerde ve karakterlerde ürünler bulunduğu gibi lisanslı ürünleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Balon Aksesuarları

Balonları şekilli bir düzende asmak veya masa üzeri ya da masa yanında farklı bir dekorasyon amacı ile kullanmak isteyen kişilere özel çeşitli balon aksesuarları da sitemizde yer almaktadır. Balon çubuğu, balon pompası ve rafya gibi ürün çeşitleri de kategori içerisinde bulunmaktadır.

World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.