Sıralama seçin
-
Toplam 317 ürün görüntüleniyor.

Folyo Balonlar

Organizasyon ve partilerin yeni gözdesi folyo balonlar, çarpıcı renkleri ile tüm dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Hem çocuklar hem de yetişkinler için kullanıma uygun olan harf ve rakam balonlar kategorimiz içerisinde yer almaktadır. Sizde hazırlayacağınız organizasyon için aradığınız ürünleri sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Harf Folyo Balonlar

Balonlar, partilerin vazgeçilmez dekor ürünleri arasında yer almaktadır. Bekarlığa veda partileri, doğum günleri, nişan ve söz organizasyonları gibi partilerde harf balonlar her zaman tercih edilmektedir. Çeşitli boyları ve onlarca farklı renk seçenekleri bulunur. İsimlerin baş harfleri en çok tercih edilen folyo balonlar arasında gelir.

Dilerseniz duvara ya da perdeye sabitleyebilir, dilerseniz de helyum gazı ile şişirerek uçmasını sağlayabilirsiniz. Helyum ile doldurulmadıkları durumlarda uçucu özelliklerini kaybetmektedirler. Mekanın büyüklüğüne uygun bir boyutta ürün seçerek, daha güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Rakam Folyo Balonlar

Doğum günlerinin vazgeçilmez tercihleri arasında rakam folyo balonlar gelmektedir. Her yaş için hazırlanan rakamlar ile yaşınızı belirterek bir konsept hazırlayabilirsiniz. Çocukların doğum günlerinde de en çok tercih edilen seçenekler rakam olan balonlar olmaktadır.

Özenle hazırlanan yapıları, farklı boyutları ve birçok farklı renk seçeneği ile birlikte harika bir konsept oluşturması açısından tercih edilmektedir. Sizde parti yapacağınız alana uygun olan büyüklükte balonları seçebilirsiniz. Helyum gazı ile şişirerek ya da mağazalarımızdan şişirterek, uçan balon haline gelmelerini sağlayabilirsiniz.

Şekilli Folyo Balonlar

Farklı şekillerde olan folyo balonlar ile birlikte parti yapacağınız mekana uygun olarak en eğlenceli konseptleri hazırlayabilirsiniz. Evlilik teklifi için yüzük ya da kalpli olan modellere bakabilirsiniz. Aynı zamanda çocukların sevdiği karakterlerin yer aldığı çeşitli seçeneklere bakabilir ve konsept doğum günlerinde farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Kategorimiz içerisinde zengin ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Hem renk hem de model olarak çeşit sayısı oldukça farklı olduğu için aradığınız özelliklerde ve boyutlarda folyo balonu kolaylıkla bulabilirsiniz. En sevilen renkler arasından seçimler yaparak, harika bir dekor oluşturabilirsiniz. Folyo balon set seçeneklerine bakarak, vermek istediğiniz mesajı kolaylıkla iletebilirsiniz. Hem kendiniz için özel partiler hem de aynı zamanda sevdikleriniz için özel partiler hazırlayabilirsiniz.

World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.