sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
-
Toplam 342 ürün görüntüleniyor.

En güzel Folyo Balonlar Kikajoy’da

Folyo uçan balonlar, çarpıcı renkleri, desenleri boyutlarıyla en çok tercih edilen balon çeşitleri arasında yerini alıyor. Çocukların çokça talep ettiği bu balonlar yalnızca çocuklara değil yetişkinlere de hitap etmesi uçan folyo balonları spesiyal kılar. Kutlamalarınızın konseptine göre çeşitli folyo balonları kikajoy’da bulmakla birlikte web sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Uçan folyo balonlar çarpıcı ve gösterişli yapısıyla açılışların en çok sevilen balonlarıdır. Fazlasıyla tercih edilen bu balonlar helyum gazı ile doldurulduğunda uzun süre havada durabilirler. Hem rengi hem de boyutuyla kutlamanın göz alıcı parti malzemesi olacaktır.

Birçok boyut ve çeşiti olmasının avantajıyla farklı yaş grupları için belirlenecek folyo balonlar partiler, doğum günleri, düğünler ve şenlikler gibi özel günlerde fazlasıyla kullanılmaktadır.

Harf Folyo Balon Modelleri

Harf folyo balonlar özellikle düğünlerde ve doğum günlerinde kullanılmaktadır. İsimlerinizin baş harflerini veya isminizin tamamını yazabileceğiniz harf folyo balonlar kutlamaların ve partilerin en gözde parçası olacaktır. Unutmayın folyo balonlar elinize ulaştığında paketin içerisinde şişirilmemiş olarak elinize ulaşacaktır. Eğer uçan balon olarak kullanmak için helyum gazı ile şişirmesi gerekmektedir. Kikajoy mağazalarımızdan şişirebilirsiniz. Eğer uçan balon olarak kullanmak istemiyorsanız balon pompası ile içini hava ile doldurup uçmayacak bir şekilde dekoratif olarak kullanabilirsiniz.

Rakam Folyo Balon Modelleri

Unutulmaz bir doğum günü partisi organize etmek istiyorsunuz. İlk başta hangi parti süslemesini almak istersiniz? Evet Kikajoy’da çok fazla ürün yelpazesi var ancak çocuk doğum günü partilerinin başlıca balonu yeni yaşı belirten rakam folyo balonlarıdır. Parti konseptlerinize göre altın rengi veya gümüş rengi balonları tercih edip organizasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bizim size önerimiz 100 cm A harfi Gümüş Folyo balon.

Folyo Balon Fiyatları

Kikajoy’un geniş ürün yelpazesi ile her bütçeye uygun folyo balonları sizlere kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenli alışveriş imkanı sağlıyor. Birbirinden güzel renkli balonlar ve istediğiniz boyutlar için ilgili kategorimize gitmek için tıklayınız.

İyi partiler...

World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.