Sıralama seçin
-
Mor Pastel Balon 5" Pakette 100 Ad.
150,00 TL

-

+

Siyah Pastel Balon 5" Pakette 100 Ad.
150,00 TL

-

+

Mavi Pastel Balon 5" Pakette 100 Ad.
150,00 TL

-

+

Beyaz Pastel Balon 5" Pakette 100 Ad.
150,00 TL

-

+

Toplam 110 ürün görüntüleniyor.

Pastel Balonlar İle Harika Partiler Hazırlayın

Pastel balonlar doğum günü, evlilik yıldönümü, çeşitli açılışlar ve aynı zamanda kutlamalarda tercih edilir. Dekorasyonda bambaşka bir hava yaratmak için balonlar kullanılmaktadır. Birbirinden farklı renkleri ile birlikte genel dekorasyonda tercih edeceğiniz diğer tüm parti malzemelerinin renkleri ile uyumlu olan modelleri kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Pastel Balonlar İle Kutlamalara Hareket Katın

Pastel balonlar çeşitli kutlamalarda tercih edilen parti malzemeleri arasında yer alır. Farklı şekilleri ve renk tonları ile birlikte birçok farklı parti kutlamasında tercih edilebilir. Pastel balonlar, hem iç mekan hem de dış mekan kutlamalarında kullanılan ürünler arasında yer alır. Balonlar ile oluşturabileceğiniz farklı dekorasyonlar daha coşkulu bir parti açısından önemlidir.

Kategorimiz içerisinde yer almakta olan pastel balonlar; pastel, makaron ve kalp balonlar olarak ayrı kategorilerde sizlere sunulmaktadır. Türkiye’de bulunan parti malzemelerinde öncü olan firmamızda pastel balonlar birçok farklı renk seçeneği ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Kırmızı, mavi, pembe ve bunun dışında vanilya gibi aradığınız tüm renkleri sitemizde bulabilirsiniz.

Boyutları farklılık göstermekte olan pastel balonlar içerisinden konsepte en uygun olabilecek boyutu tercih edebilirsiniz. Perakende paketler, 50’li ya da 100’lü paketler halinde sizlere sunulan çeşitlere bakabilir ve partide ihtiyaç duyabileceğiniz kadar balonu sitemizden sipariş verebilirsiniz. Hem yetişkin hem de çocuk doğum günlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pastel Balonlar Ve Balon Aksesuarları İle Parti Dekorasyonu Oluşturun

Pastel balonlar ile hazırlanan dekorasyonlarda tercih edilecek olan aksesuarlar, bambaşka bir parti dekorasyonu oluşturulmasında etkilidir. Balon stantları ile birlikte masa üzerinde ve yanlarında farklı kullanılabilir. Aynı zamanda balon bantları ile birlikte duvar ya da tavanlara yapıştırabilirsiniz. Balon kemeri yapım stantları ile çok daha büyük partilerde balonlara yer verebilirsiniz.

Renk tercihlerini yaparak diğer parti ürünleri ile birlikte farklı bir konsept oluşturabilirsiniz. Pastel renklerin harika tonları ile birlikte doğum günü partilerinde renk cümbüşü oluşturmanız, mümkündür. Kategorimiz içerisinde makaron ve kalpli balon seçeneklerine de bakabilir ve aradığınız renkleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ile birlikte kaliteden ödün verilmeden üretilen tüm seçeneklerimize bakabilirsiniz.

World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.