Sıralama seçin
-
Bakır Krom Balon 5" Pakette 100 Ad.
320,00 TL

-

+

Pembe Krom Balon 9" Pakette 50 Ad.
240,00 TL

-

+

Mavi Krom Balon 9" Pakette 50 Ad.
240,00 TL

-

+

Pembe Krom Balon 5" Pakette 50 Ad.
160,00 TL

-

+

Yeşil Krom Balon 5" Pakette 100 Ad.
320,00 TL

-

+

Mor Krom Balon 5" Pakette 50 Ad.
160,00 TL

-

+

Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Krom Balon Parlaklığı İle Tanışın

Krom balon çeşitleri göz alıcı parlaklıkları ile birlikte birçok farklı kutlamada tercih edilebilir. Özel kutlamaları anlamlı kılmak ve ihtişamlı bir kutlama hazırlamak, isteriz. Sitemizde yer alan parti malzemelerine göz atarak, hayalini kurduğunuz kutlamaları hazırlarken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Krom Balon Renklerine Göz Atın

Özel günler için yapacağınız hazırlıklarda ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok farklı ürün vardır. Bu ürünlerin başında balonlar gelir. Özel kutlamalar söz konusu olduğu zaman balonlar ile hazırlanacak dekorasyonlar büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Balon zincirleri ve balon bantları ile birlikte birden çok balonu bir arada kullanabilir ve ilgi çekici bir konsept belirleyebilirsiniz.

Birbirinden farklı krom balon renkleri ile birlikte hayalini kurduğunuz parti dekorasyonunu oluşturabilirsiniz. Krom balon özel parlaklığı ile harika dekorasyonlar oluşturulurken tercih edilebilir. Sitemizde en çok aranan renkleri ile birlikte çok fazla ürün çeşidini bulabilirsiniz. Özel partilerinize renk katabilir ve ışıltılı bir şölen hazırlayabilirsiniz.

Krom balon en parlak olan balon çeşitleri içerisinde yer almaktadır. Renk tercihleri çok fazla olduğu için karşımıza çok fazla seçenek çıkmaktadır. Kategorimiz içerisinde hazırlayacağınız birçok farklı parti konsepti için balon bulabilirsiniz. Özel günlerde balon süslemeleri çok fazla tercih edilmektedir. Farklı boyutlarda seçenekler ile birlikte bambaşka bir sunum ortaya çıkmaktadır.

Krom Balon Çeşitleri İle Harika Dekorasyonlar Hazırlayın

Krom balon çeşitleri özel parlaklıkları ile birlikte her zaman aradığınız görüntüyü yakalamanızda yardımcıdır. Hem renkleri hem de mükemmel parlaklıkları en özel partilerde bile kullanıma uygundur. Değişik seçeneklere bakabilir ve en beğenebileceğiniz modelleri kategorimizde bulabilirsiniz. Süsleme yapacağınız zaman balon stantları arasından seçimler yapabilirsiniz. Balon bandı ile birlikte duvar ve tavan süslemeleri yapabilirsiniz.

Parlak krom balon çeşitlerini diğer tüm parti malzemeleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Eğlenceli ve ilgi çekici partiler için her zaman ihtiyaç duyabileceğiniz ürün çeşitliliğini sitemizde bulabilirsiniz. Harika bir parti hazırlamak için perakende paketler arasından seçim yapabilir ya da 100’lü paketler ile birlikte balon zinciri oluşturabilirsiniz. Kategorimize göz atarak, en beğenebileceğiniz seçenekleri bulabilirsiniz.

World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.