sadsad x
asdasd
Sıralama seçin
-
Bakır Kalp Balon 12" Pakette 100 Ad.
104,90 TL

-

+

Fuşya Kalp Balon 12" Pakette 100 Ad.
104,90 TL

-

+

Beyaz Kalp Balon 12" Pakette 100 Ad.
104,90 TL

-

+

Pembe Kalp Balon 12" Pakette 100 Ad.
104,90 TL

-

+

Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Kalp Balon Çeşitleri İle Romantik Kutlamalar Hazırlayın

Kalp balon çeşitleri ile birlikte romantik kutlamalarınıza hareket katabilirsiniz. Sevdiğinizin doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü ya da bunun dışında evlilik teklifi dönemlerinde bir dekorasyon hazırlamaya karar verdiğiniz zaman kalp balon modellerine yer verebilirsiniz. Romantik bir kutlama için birbirinden farklı balonları sitemizde bulabilirsiniz.

Kalp Balon Modelleri İle Romantizmi Dekorasyona Yansıtın

Romantik bir kutlama yapacağınız zaman ilgi çekici bir konsept belirlemeniz gerekir. Sevdiğiniz kişinin ilgisini çekebilecek tarzda bir dekorasyon hazırlamanız için balonlar ile farklı bir dekorasyon oluşturmanız, mümkündür. Hem evde hem de dış mekanda hazırlayacağınız tüm partilerde ve kutlamalarda tercih edebilirsiniz.

Kalp balon çeşitlerini baskısız olarak tercih edebileceğiniz gibi “seni seviyorum”, “benimle evlenir misin” ya da “i love you” baskıları olan balonlar yer verilmektedir. Dilerseniz sitemizden baskılı olan balonlara bakabilir ve dilerseniz baskısız olan balonlar ile bir hazırlık yapabilirsiniz. Kalp balon renkleri incelendiği zaman karşımıza genelde kırmızı renkte olan ürünler çıkmaktadır.

Sitemizde kalp balon renkleri arasında inceleme yaptığınız zaman pembe, fuşya, beyaz ve bakır gibi çok farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Hazırlayacağınız dekorasyonda yer vereceğiniz diğer tüm ürünler ile uyumlu olan kalp balon renkleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Harika bir dekorasyon oluştururken, tercih edilecek olan tüm ürünlerin benzer renklerde ya da kontrast renklerde olması dikkat çekici bir görünüm açısından önemlidir.

Kalp Balon Modelleri İle Dekorasyona Hareket Katın

Sitemizde yer alan kalp balon çeşitleri ile birlikte en güzel günlerinizi kutlayabilirsiniz. Farklı kutlamalarda yer verebilir ve harika bir dekorasyon oluştururken yer verebilirsiniz. Balon stantları ile birlikte hem masa üzerinde hem de masa yanında tercih edebilir ve özel bir görünüm oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Kutlamalarda tercih edilecek olan masa düzeni ve diğer dekorasyon malzemeleri büyük bir önem taşır. Kalp balon modelleri ve renkleri arasında incelemeler yapabilir ve en özel kutlamalarınızda mekan süslemeleri için de tercih edebilirsiniz. Sitemizde dekorasyon için tercih edebileceğiniz çok fazla parti malzemesi yer almaktadır. Bu modellere de göz atabilir ve uyumlu bir konsept oluşturabilirsiniz.

World Axess Maximum Bonus Advantage Paraf Visa Master Card PayPal Rapid SSL Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.